.

Recenze

Datum: 09.01.2018

Vložil: Marketa

Titulek: Doporučuji

Zdravím všechny budoucí řidiče.Autoškolu Máchu mohu všem vřele doporučit. Pan Mácha je trpělivý, netlačí na Vás, vše v klidu vysvětlí. Pro ty co si myslí,že si odchodi povinnou teorii nebo odjezdí povinné hodiny a řidičák mají v kapse se milí. Je třeba se učit, dělat si testy a pak máte šanci jako já,že testy i jízdy uděláte napoprvé. Kdybych si teď znovu měla vybrat autoškolu byla by to opět pana Máchy.Držím Vám všem palce.

Datum: 28.12.2017

Vložil: Filip

Titulek: :-)

Dobrý den, autoškolu nemohu nijak hodnotit, ale můžu vřele doporučit pana Kosňovského, se kterým mám výbornou zkušenost. Je trpělivý, vše vysvětlí, a je úplně pohodový chlap.

Datum: 12.12.2017

Vložil: Sylvie

Titulek: Děkuji

Autoškolu doporučuji chci poděkovat p. Kosnovskému a p. Máchovi jsou hodní a přátelští jejich autoškola je super je to vždycky o lidech a tady jsou moc fajn.

Datum: 11.12.2017

Vložil: Pavel

Titulek: :D

Ahoj, chtěl bych poděkovat panu Kosňovskému a zároveň panu Máchovi, měl jsem poslední 3 jízdy s pánem Machů a hodně mi to pomohlo, hodnocení na konci jízdy atd takže doporučuji a zároveň dekuji. :D

Datum: 05.12.2017

Vložil: Dominik

Titulek: Doporučení.

Autoškolu u pana Máchy jsem zvládl napoprvé. Styl výuky byl velmi přátelský a klidný. Instruktor na mě netlačil a dal mi čas všechno potřebné vstřebat. Doporučuji.

Datum: 12.11.2017

Vložil: Michaela

Titulek: Doporučuji

Moc děkuji Panu Patrikovi za jeho trpělivost a za vše co mě v kurzu naučil i když u zkoušek byla nervozita.Kondiční jízdy mi moc pomohli když se mi nedařilo u zkoušek .Vše záleží na lidech jak se k tomu všemu postaví. P.s. moje maminka se přidává k poděkování.:-)

Datum: 19.09.2017

Vložil: Natálie

Titulek: :)

Autoškolu pana Máchy doporučuji. Skvěle hodiny teorie a ještě lepší jízdy - jak s panem Máchou, tak s panem Kosňovskym. Jízdy jsem sice zvládla az napodruhé, ale to jen mou chybou. :)

Datum: 10.09.2017

Vložil: Kateřina Poislová

Titulek: Super, doporučuji! :)

S autoškolou u Pana Máchy jsem velmi spokojená, teorie byly vždy velmi naučné a taky zábavné, jízdy s Panem Máchou a Panem Kosňovským samozřejmě také! :) Zkoušky se sice nepovedly na poprvé, ale to jen mou chybou, nikoliv autoškolou. DOPORUČUJI :) :)

Datum: 04.08.2017

Vložil: Eva Poislová

Titulek: Spokojenost, doporučuji :-)

Měla jsem obavy z toho jít do autoškoly. Dnes jsem nadšená. Testy i jízdy jsem zvládla na poprvé. Velké díky panu Máchovi za přístup a ochotu při plánování. Také moc díky panu Kosňovskému za mé začátky a panu Máchovi za zdárné dokončení jízd. Doporučuji :-)

Datum: 27.07.2017

Vložil: Lukáš Š.

Titulek: Doporučuji

Dobrý den,
s autoškolou Mácha mám výborné zkušenosti. Teoretické hodiny, které vede pan Mácha, byly velice naučné, sem tam prohodil nějaký ten vtípek, což je super, protože z nudné hodiny je rázem pohodová, zábavná hodina, která naučí naprosto skvěle. Doma jsem si uděla pár zkušebních testů a u závěrečných teoretických zkoušek jsem hned napoprvé obstál na 100%. Co se týče praktických zkoušek (jízd) , tak jsem taky naprosto spokojen, pan učitel Mácha i pan učitel Kosňovský jsou na svém pravém místě , kde odvádí perfektní práci. Díky nim, jsem praktickou zkoušku také napoprvé uspěšně zvládl, za což jim velice děkuji. Tuto autoškolu můžu jen a jen doporučit.

Vyhledávání

Kontakt

Autoškola Mácha a autoškola Máchová 28. října 68/165, Ostrava-Mariánské Hory 70900

Mácha 731 085 885