.

Recenze

Datum: 13.03.2018

Vložil: Jakub M.

Titulek: Výcvik - autoškola Mácha

Dnešním dnem jsem dokončil svůj výcvik u autoškoly Mácha. Musím říci, že jsem se zpočátku autoškoly bál, moc se mi do toho nechtělo. Sebral jsem nakonec odvahu a dal se do toho!
Teorie vedené panem Máchou byly vždy výstižné, mnohdy humorné a rychle utíkaly. Na teorie jsem vždy rád chodil.
Po té přišly první jízdy - téměř celým výcvikem (,až na dvě jízdy,) mě vedl pan Košňovský, kterému určitě vděčím za vše, co mě naučil.
Měl jsem také jednu jízdu s panem Veselým, který mi svým přístupem vyhovoval o něco méně, ale na druhou stranu - pan Veselý mě naučil také spoustu věcí a poradil v mnoha situacích. Tudíž patří díky i jemu.
A nakonec nutno zmínit samotného pana Máchu, se kterým jsem měl pouze jednu jízdu + kondiční před zkouškou. Pan Mácha je dle mého pohodář, neuděláte-li nějakou hloupost - potom po vás začne "chrčet" - samozřejmě v dobrém slova smyslu. Každopádně i jemu děkuji!
Od každého z učitelů jsem si něco vzal. Ve finále jsem s odřenýma ušima prošel testy a v zápětí udělal i zkoušku z jízdy na první pokus.
Autoškolu Mácha mohu doporučit, myslím si, že je to autoškola za rozumný peníz a zároveň s velmi slušnou kvalitou.

Datum: 10.02.2018

Vložil: Kateřina Kohutová

Titulek: Kvalita

V této autoškole jsem se naučila vážně to nejdůležitější co budu jako budoucí řidič potřebovat, z velké části za to vděčím p. Kosňovskému, výuka jízdy s ním byla vždy klidná, obohacující a velice přínosná. Také mohu říct že teorie vedené p. Máchou byly kvalitní, vždy přínosné a občas i zábavné. Díky těmto zkušeným učitelům, jsem dokázala zvládnout závěrečné zkoušky napoprvé, tímto bych vám chtěla poděkovat a doporučit dalším uchazečům o řidičské oprávnění.

Datum: 02.02.2018

Vložil: Bekárek

Titulek: Doporučuji

Zdravim všechny co si vybiraji autoškolu u pana machy i za takovou v celku nízkou cenu vas naučí dost dobře řídit a tak celkově i ovladat zakladni poznatky z provozu na pozemních komunikacích a ovládání vozidla dale musim doporučit jizdu z vozíkem sam jsem ji zkoušel a řeknu vám že fakt o nic nejde jo a fakt za zkoušku nic nedáte to je tak všechno tak popreju už jen začatečnikum šťastnou cestu

Datum: 09.01.2018

Vložil: Marketa

Titulek: Doporučuji

Zdravím všechny budoucí řidiče.Autoškolu Máchu mohu všem vřele doporučit. Pan Mácha je trpělivý, netlačí na Vás, vše v klidu vysvětlí. Pro ty co si myslí,že si odchodi povinnou teorii nebo odjezdí povinné hodiny a řidičák mají v kapse se milí. Je třeba se učit, dělat si testy a pak máte šanci jako já,že testy i jízdy uděláte napoprvé. Kdybych si teď znovu měla vybrat autoškolu byla by to opět pana Máchy.Držím Vám všem palce.

Datum: 28.12.2017

Vložil: Filip

Titulek: :-)

Dobrý den, autoškolu nemohu nijak hodnotit, ale můžu vřele doporučit pana Kosňovského, se kterým mám výbornou zkušenost. Je trpělivý, vše vysvětlí, a je úplně pohodový chlap.

Datum: 12.12.2017

Vložil: Sylvie

Titulek: Děkuji

Autoškolu doporučuji chci poděkovat p. Kosnovskému a p. Máchovi jsou hodní a přátelští jejich autoškola je super je to vždycky o lidech a tady jsou moc fajn.

Datum: 11.12.2017

Vložil: Pavel

Titulek: :D

Ahoj, chtěl bych poděkovat panu Kosňovskému a zároveň panu Máchovi, měl jsem poslední 3 jízdy s pánem Machů a hodně mi to pomohlo, hodnocení na konci jízdy atd takže doporučuji a zároveň dekuji. :D

Datum: 05.12.2017

Vložil: Dominik

Titulek: Doporučení.

Autoškolu u pana Máchy jsem zvládl napoprvé. Styl výuky byl velmi přátelský a klidný. Instruktor na mě netlačil a dal mi čas všechno potřebné vstřebat. Doporučuji.

Datum: 12.11.2017

Vložil: Michaela

Titulek: Doporučuji

Moc děkuji Panu Patrikovi za jeho trpělivost a za vše co mě v kurzu naučil i když u zkoušek byla nervozita.Kondiční jízdy mi moc pomohli když se mi nedařilo u zkoušek .Vše záleží na lidech jak se k tomu všemu postaví. P.s. moje maminka se přidává k poděkování.:-)

Datum: 19.09.2017

Vložil: Natálie

Titulek: :)

Autoškolu pana Máchy doporučuji. Skvěle hodiny teorie a ještě lepší jízdy - jak s panem Máchou, tak s panem Kosňovskym. Jízdy jsem sice zvládla az napodruhé, ale to jen mou chybou. :)

Vyhledávání

Kontakt

Autoškola Mácha a autoškola Máchová 28. října 68/165, Ostrava-Mariánské Hory 70900

Mácha 731 085 885